Uitslagen De Drieluik Triskelion 14 februari 2016


ASPIRANTEN

Leeftijdsklasse Aspirant
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Laura Feijen – HBS Triskelion 382 5
Karst op ’t Land – HVS gravin Jacoba v.Beieren 322 2
Annemiek  Venema – HBS Triskelion 288 1
Tommy Lobs – Coenschutters 244 1
Jane Guiaux – HVS gravin Jacoba v.Beieren 88 0
Eindtotaal 1.324 9

 

DAMES JEUGD

Boogklasse Bare Bow Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Yente Hagedoorn – HBS Triskelion 148 3
Eindtotaal 148 3
Boogklasse Bow Hunter Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Janique  Sreen – HBS Sagitta et Arcus 222 0
Eindtotaal 222 0

 


 

DAMES SENIOR

Boogklasse Bare Bow Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Ria Rops – HBV Black Arrow 268 2
Eindtotaal 268 2
Boogklasse Bow Hunter Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Anne  Kuperus – HBS Sagitta et Arcus 342 3
Debbie Broekhuis – HBS Sagitta et Arcus 244 2
Melanie Nijmijer – HBS Sagitta et Arcus 180 0
Ria  Vis – HBS Artemis 116 2
Eindtotaal 882 7
     
Boogklasse Free Style Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Janine Postmus – HBV Drachtsterpijl                                         182                                             0
Daphne de Jong – SC Bartje 133 1
Klazina Deutekom v. – HSH 0 0
Eindtotaal 315 1
Boogklasse Historical Bow
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Annie  Braad – HBS Triskelion 238 0
Veronica Westdorp – Eemschutters 164 0
Corina Senf – HBS Sagittarius                                         114                                             2
Eindtotaal 516 2
Boogklasse Long Bow
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Ylonne Eijsbergen – HVS gravin Jacoba v.Beieren                                         338                                             4
Pien Siegert – Hvs gravin Jacoba v.Beieren 218 1
Bente Olderen v. – HBS Sagitta et Arcus 150 1
Suzanne Deutekom v. – HSH 0 0
Saskia Ruighaver – SC Bartje 164 0
Eindtotaal 870 6

 


 

HEREN JEUGD

Boogklasse Bare Bow Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Luc Heijgemer – HBV Phoenix 224 2
Damian Vaes – HBS Strijd in Vrede 212 2
Eindtotaal 436 4
   
Boogklasse Bow Hunter Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Sam  Vos de – HBS Sagitta et Arcus 430 5
Luuk Aalpol – HBV Phoenix 304 2
Wessel Meijer – Fryskewâld 258 1
Sam  Wal ter – Fryskewâld 218 1
Eindtotaal 1.210 9
Boogklasse Compound Unlimited
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Maarten Hulst v.d. – HBS Triskelion 344 3
Eindtotaal 344 3
Boogklasse Historical Bow
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Michiel Leeuw de – HBS Sagitta et Arcus 328 3
Eindtotaal 328 3

 

HEREN SENIOR

Boogklasse Bare Bow Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
JanWout Geus de – HBS Artemis 450 9
Jan  Procee – HBSV Lemsterland 440 10
Jan Spaans – HBS Artemis 438 4
Hans Heller – HBV Black Arrow 424 4
Bert Dijkhuis – HBV Black Arrow 370 2
Hans Man d. – HBS Artemis 362 5
Michel Rops – HBV Black Arrow 356 2
Ricardo Hamstra – Fryskewâld 344 4
Eric Heijgemer – HBV Phoenix 332 2
Bastiaan Steenkamp – SC Bartje 328 4
Teun Vis – HBS Artemis 328 7
Martin Feenstra – Fryskewâld 306 0
Sjoerd Bergsma – HBSV Lemsterland 184 0
Eindtotaal 4.662 53

 

 

HEREN SENIOR

 

 

 

 

 
Boogklasse Bow Hunter Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Frans Hout v.den – HBS sv Marathon                                            446                                             9
Jos  Oude Vrielink – HBS Sagitta et Arcus                                            410                                             3
Patrick Stam – HBS Sagitta et Arcus 402 3
Jan  Broekhuis – HBS Sagitta et Arcus 374 8
Pieter Lycklama – Fryskewâld 350 3
Ronald Honcoop – KNHS Concordia 340 6
Ben Klundert v.d. – HBS Artemis 336 1
Gerrie Lobs – Coenschutters 320 5
Harry Aalpol – HBV Phoenix 252 4
Richard Veenema – Fryskewâld 230 1
Awather Alnashy – Fryskewâld 226 0
Sebastiaan Heijden v.d. – Fryskewâld 211 2
Niels Haverman – HBS Sagitta et Arcus 194 0
Tony  Karssen – HBS Sagitta et Arcus 175 0
peter  Deutekom v. – HSH 0 0
Eindtotaal 4.266 45

 

Boogklasse Compound Unlimited
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Jan Loo v. – HBS Triskelion 486 16
Okko Venema – HBV Black Arrow 478 11
Rick Geus de – HBS Artemis 460 8
Hendrik Esenkbrink – HBS Artemis 436 6
John Velthuis – HBS Artemis 430 9
Hein Talens – Fryskewâld 422 8
Luppo Arends – HBV Black Arrow 402 1
Fred Veldman – HBSV Lemsterland 294 2
Eindtotaal 3.408 61
Boogklasse Free Style Recurve
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Roel Hemminga – HBV Black Arrow 386 4
Andras Wimmer – HBSV Lemsterland 372 5
Martijn Kamphuis – HBV Black Arrow 344 3
Eindtotaal 1.102 12

 

 

 

HEREN SENIOR

Boogklasse Historical Bow
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Bennie Kobes – HBS Sagitta et Arcus 413 3
Jan  Bosma – HBS Oude Doelen 344 3
Martin Kroef v.d. – Eemschutters 330 2
Jelmer Guiaux – HVS gravin Jacoba v.Beieren 276 3
Dennis op ’t Land – HVS gravin Jacoba v.Beieren 202 0
Ed Oort v. – HVS gravin Jacoba v.Beieren 202 3
Marcel Ee van – Eemschutters 34 0
Eindtotaal 1.801 14
Boogklasse Long Bow
Naam Som van Score Som van Aantal 1e kills
Jan Fidder – HBS Sagitta et Arcus 414 3
Hans Bolink – Schutterij Ravenstein/Team Raven 384 3
Leo Tuinstra – HBSV Lemsterland 382 6
Tonny  Wesselink – Schutterij Ravenstein/Team Raven 382 3
Rutger Olderen v. – HBS Sagitta et Arcus 348 3
Dirk Olderen v. – HBS Sagitta et Arcus 338 1
Rolf Hendrik  Muijen – HBS Sagittarius 322 3
Peter Bogerijen v. – HBS Triskelion 318 1
Felix Touboul – HVS gravin Jacoba v.Beieren 314 5
Thom Cramer – HBS sv Marathon 292 3
Arnold Smit – HBS Sagitta et Arcus 270 4
Theo Möller – HBS Czaar Peter 248 0
Wim Kraaij – HBS Triskelion 246 1
Bauke Procee – HBSV Lemsterland 238 1
Bert Eekelen v. – HBS Oude Doelen 238 3
Daniël Valk – HBS Sagitta et Arcus 104 1
Eindtotaal 4.838 41